Daniel Siedacz

radca prawny, partner
Daniel Siedacz

podatki/ prawo gospodarcze/ MDR/ ceny transferowe/ IP BOX

Do zespołu Kancelarii Radców Prawnych Bieluk i Partnerzy dołączyłem w 2004 roku. Wieloletnie doświadczenie w obsłudze korporacyjnej spółek prawa handlowego, a  także w prowadzeniu procesów przekształceniowych, daje mi poczucie, że tylko indywidualnie  dopasowane rozwiązania prawne zapewniają wysoką skuteczność i  pozwalają osiągnąć naszym Klientom założone cele.

Dbając o bezpieczeństwo prawne przedsiębiorstw, świadczę usługi kompleksowego doradztwa podatkowego. Wspieram przedsiębiorców w realizacji zadań związanych z raportowaniem schematów podatkowych MDR, odpowiednim stosowaniu polityki cen transferowych oraz ulgi podatkowej wynikającej z praw własności intelektualnej IP BOX czy B+R. Koordynuję również wprowadzanie polityki compliance w zakresie podatków w przedsiębiorstwach. O bezpieczeństwo prawne Klientów dbam również reprezentując ich interesy w postępowaniach kontrolnych, podatkowych i  sądowoadministracyjnych.  

Swoją wiedzą i doświadczeniem dzielę się chętnie podczas szkoleń oraz aktywnie uczestnicząc w działalności stowarzyszeń zrzeszających przedsiębiorców, takich jak Polski Klaster Budowlany czy Podlaskie Stowarzyszenie Pracodawców.