Bieluk i PartnerzyO nas -

O nas

Zapewniamy bezpieczeństwo prawne prowadzenia biznesu

Kancelaria Radców Prawnych Bieluk i Partnerzy to największa kancelaria prawnicza w północno-wschodniej Polsce. Od ćwierć wieku zapewniamy bezpieczeństwo prawne naszym Klientom, wspierając ich wiedzą i doświadczeniem tak, aby prawne aspekty ich działalności były jak najlepiej zabezpieczone. Indywidualne i kreatywne podejście do stawianych przed nami wyzwań, w połączeniu ze sprawdzonymi rozwiązaniami, to gwarancja słusznych decyzji.

Zaufały nam największe przedsiębiorstwa w regionie, a stałą obsługę prawną zapewniamy ponad 50 podmiotom korporacyjnym. Klientom indywidualnych udzielamy wsparcia w sprawach szczególnie trudnych i skomplikowanych.

Naszą siłą jest stały zespół. Prawnicy Kancelarii zapewniają kompleksowe rozwiązanie każdego problemu prawnego, a posiadane kompetencje językowe pozwalają nam prowadzić obsługę prawną w języku angielskim, rosyjskim i  hiszpańskim. Warto dodać, że prawnicy z naszego zespołu łączą pracę zawodową z działalnością uniwersytecką i publicystyczną.

Szerokie spektrum specjalizacji prawnych członków naszego zespołu, zapewnia obsługę wszystkich aspektów działalności naszych Klientów.

O nas