dr Katarzyna Pawlak

radca prawny, partner
dr Katarzyna Pawlak

ochrona własności intelektualnej/ roboty budowlane/ e-commerce/ RODO

Praktykę w Kancelarii Radców Prawnych Bieluk i Partnerzy zaczęłam w 1999 roku. Równolegle rozwijałam naukową ścieżkę kariery, doktoryzując się z postępowania cywilnego.

Lata praktyki jako radca prawny pozwoliły mi zdobyć bezcenne doświadczenie w zakresie kształtowania stosunków cywilnoprawnych. Zajmuję się kompleksową obsługą wykonawców robót budowlanych oraz reprezentuję przedsiębiorców w  procesach o roszczenia wynikające z umów o roboty budowlane. Zapewniam również wsparcie prawne podmiotom prowadzącym usługi medyczne. 

Szczególny obszar mojej działalności to prowadzenie spraw z zakresu ochrony własności intelektualnej. Cieszy mnie, gdy mogę wspierać ludzi kreatywnych i  twórczych, dbając o zabezpieczenie ich interesów prawnych.

Świadczę także usługi kompleksowej obsługi prawnej przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą drogą elektroniczną. To specyficzne środowisko prowadzenia działalności gospodarczej wymaga wdrażania szczególnych rozwiązań prawnych, począwszy od spełnienia wymogów przepisów z zakresu świadczenie usług drogą elektroniczną, po odpowiednie zastosowanie przepisów o ochronie danych osobowych.