Sukces w ogólnopolskim rankingu kancelarii prawniczych

24 czerwca 2021
Sukces w ogólnopolskim rankingu kancelarii prawniczych

19. edycja ogólnopolskiego Rankingu Kancelarii Prawniczych „Rzeczpospolitej” rozstrzygnięta. Wyniki pokazują, że utrzymuje się dotychczasowa tendencja zdobywania rynku usług prawniczych przez kancelarie regionalne. 

Z dumą informujemy, że zdobyliśmy 1. miejsce w kategorii największa kancelaria w regionie „Podlasie i Warmia”. Co więcej, w ogólnopolskim zestawieniu kancelarii według liczby radców prawnych i adwokatów awansowaliśmy o 12 pozycji i zajmujemy 51 miejsce w kraju.

To wielka duma i satysfakcja zdobyć kolejne wyróżnienie w tak prestiżowym rankingu. Nie mam najmniejszej wątpliwości, że dzięki ciężkiej pracy i ciągłemu doskonaleniu jakości oferowanych przez nas usług prawniczych jesteśmy w stanie konkurować z najlepszymi kancelariami w Polsce. W dzisiejszych czasach dostępności komunikacyjnej o wartości kancelarii prawniczych decydują wiedza i doświadczenie prawników, a nie położenie geograficzne. Dowiodły to chociażby czasy covidowego lockdownu. Dzięki wytrwałej pracy naszego zespołu i wysokim kwalifikacjom naszych prawników możemy śmiało sięgać po coraz ambitniejsze wyzwania, budując tym samym silną pozycję na polskim rynku usług prawniczych. Zawsze powtarzam, że siłą Kancelarii jest nasz zespół. – partner zarządzający Kancelarii Radców Prawnych Bieluk i Partnerzy, radca prawny Katarzyna Z. Zadykowicz – Sokół.

Zobacz również: