Jubileusz 10-lecia Kancelarii

23 października 2019
Jubileusz 10-lecia Kancelarii

Niespełna dwa tygodnie temu, 11 października 2019 r., świętowaliśmy jubileusz 10-lecia Kancelarii. To w 2009 roku założyciel Kancelarii RES Jerzy Bieluk oraz jego trzech współpracowników utworzyło spółkę partnerską radców prawnych pod firmą Kancelaria Radców Prawnych Bieluk i Partnerzy.  Obecnie spółkę tworzy pięciu partnerów:

  • r. pr. dr hab. Jerzy Bieluk,
  • r. pr. dr Katarzyna Pawlak,
  • r. pr. Katarzyna Zuzanna Zadykowicz-Sokół,
  • r. pr. Jolanta Adamska,
  • r. pr. Daniel Siedacz.

Podczas jubileuszu podziękowaliśmy naszym klientom, za długie, niejednokrotnie nawet kilkunastoletnią współpracę. Wyrazy uznania należały się jednak przede wszystkim naszym współpracownikom, bez których wiedzy i zdolności te relacje nie miałaby szans przetrwać.

Jesteśmy dumni z tego, że Kancelaria jest miejscem, z którym niektórzy z nas byli już związani w dacie założenia spółki i trwają z nami nadal.

Jak wiadomo z biegiem czasu skład osobowy uległ powiększeniu — aktualnie Kancelarię tworzy ponad 40 prawników, którzy pracują w czterech zespołach i zajmują się m.in. prawem gospodarczym, inwestycyjnym, budowlanym, zamówień publicznych, finansowym oraz prawem pracy i ubezpieczeń społecznych.

Spotkanie było też okazją do zaprezentowania nowych inicjatyw Kancelarii, w tym Centrum Szkoleniowego Warszawska 14, w którego progach odbył się jubileusz.

Zobacz również: