Stanowimy zgrany zespół radców prawnych, adwokatów i aplikantów radcowskich. Od ponad 20 lat pracujemy na rzecz Klientów, reprezentujących różne dziedziny gospodarki, wśród których są wiodące firmy polskie i zagraniczne. Poza działalnością biznesową wspieramy instytucje kultury, sztuki, a także organizacje charytatywne. Tworzymy profesjonalny zespół prawników, łączących aspekty pracy praktycznej i naukowej, dlatego jesteśmy przyjaznym pracodawcą, który zapewnia ustawiczny rozwój kompetencji swoich pracowników.

Do naszego zespołu profesjonalistów poszukujemy obecnie osoby na stanowiska:

 

APLIKANT RADCOWSKI / ASYSTENT PRAWNY

Nasze oczekiwania:

 • jesteś aplikantem radcowskim I lub II roku albo absolwentem, który pozytywnie zdał egzamin na aplikację radcowską;
 • posiadasz wiedzę z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego oraz procedury cywilnej;
 • potrafisz dokonywać analizy prawnej oraz sporządzać pisma procesowe;
 • jesteś osobą odpowiedzialną oraz systematyczną.

Zakres obowiązków:

 • przygotowywanie wezwań do zapłaty;
 • prowadzenie negocjacji na etapie przedsądowym, w tym przygotowywanie projektów porozumień;
 • prowadzenie postępowania sądowego, w tym przygotowywanie pozwów, zażaleń, apelacji oraz wszelkich pism procesowych;
 • zastępstwo procesowe w sprawach cywilnych oraz gospodarczych;
 • prowadzenie postępowania egzekucyjnego, w tym poszukiwanie majątku dłużników we współpracy z organami egzekucyjnymi;
 • prowadzenie spraw z zakresu postępowań restrukturyzacyjnych i upadłościowych.

Możemy Ci zaoferować:

 • współpracę w pełnym wymiarze czasu;
 • dużą samodzielność w realizacji zadań;
 • bezpośrednią współpracę z klientami Kancelarii;
 • możliwość rozwoju w największej Kancelarii w regionie.

Zgłoszenia proszę wysyłać na adres mailowy: rekrutacja@bieluk.pl


ASYSTENT PRAWNY / PRAKTYKANT

Miejsce praktyki: Białystok

Poszukujemy: studentów II, III, IV, V roku prawa, a także aplikantów

Z naszej strony zapewniamy: indywidualne szkolenie wprowadzające, wdrożenie do zadań przy boku opiekuna praktyki, możliwość praktycznego poznania zagadnień prawnych z różnych dziedzin oraz uczestnictwo przy rozwiązywaniu ciekawych spraw, przyjazną atmosferę i elastyczne godziny pracy umożliwiające łączenie praktyki ze studiami. Po zakończeniu okresu praktyk istnieje możliwość przedłużenia współpracy.

W ramach praktyk zapewniamy Asystentowi Prawnemu/Praktykantowi możliwość: przygotowywania projektów pism przedsądowych oraz pism procesowych w sprawach prowadzonych przez Kancelarię, kontaktu z sądami, komornikami i innymi instytucjami; prowadzenia, przy wsparciu opiekuna praktyki, spraw na etapie postępowania sądowego i egzekucyjnego. Szczegółowe zadania będą dostosowane do potrzeb Kancelarii i predyspozycji Asystenta prawnego/Praktykanta.

Zgłoszenia proszę wysyłać na adres mailowy: rekrutacja@bieluk.pl

 

 

Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi osobami.

W przesyłanej aplikacji zawierającej CV prosimy dopisać następującą klauzulę zgody na przetwarzanie danych osobowych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w dokumentach rekrutacyjnych, w tym szczególnych kategorii danych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO (o ile takie dane zostały przeze mnie podane), przez Kancelarię Radców Prawnych Bieluk i Partnerzy, z siedzibą w Białymstoku, ul. Warszawska 14 lok. 3, 15-063 Białystok, w celu realizacji procesu rekrutacji.”

Proszę pamiętać, że w każdym czasie zgoda może być przez Panią/Pana wycofana. Może Pani/Pan wycofać zgodę między innymi poprzez wysłanie na powyższy adres mailowy oświadczenia dostępnego pod następującym linkiem: Wycofanie zgody na przetwarzanie danych w obecnej lub przyszłych rekrutacjach.

W przypadku, gdy chce Pani/Pan, aby Kancelaria Radców Prawnych Bieluk i Partnerzy przechowywała Pana/Pani dane do przyszłych rekrutacji, prosimy o zamieszczenie dodatkowej klauzuli o treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w dokumentach rekrutacyjnych, w tym szczególnych kategorii danych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO (o ile takie dane zostały przeze mnie podane) przez Kancelarię Radców Prawnych Bieluk i Partnerzy, z siedzibą w Białymstoku, ul. Warszawska 14 lok. 3, 15-063 Białystok w celu przyszłych rekrutacji prowadzonych przez ten podmiot.”

Proszę pamiętać, że w każdym czasie zgoda może być przez Panią/Pana wycofana. Może Pani/Pan wycofać zgodę między innymi poprzez wysłanie na powyższy adres mailowy oświadczenia dostępnego pod następującym linkiem: Wycofanie zgody na przetwarzanie danych w obecnej lub przyszłych rekrutacjach.