Stanowimy zgrany zespół radców prawnych, adwokatów i aplikantów radcowskich. Od ponad 20 lat pracujemy na rzecz Klientów, reprezentujących różne dziedziny gospodarki, wśród których są wiodące firmy polskie i zagraniczne. Poza działalnością biznesową wspieramy instytucje kultury, sztuki, a także organizacje charytatywne. Tworzymy profesjonalny zespół prawników, łączących aspekty pracy praktycznej i naukowej, dlatego jesteśmy przyjaznym pracodawcą, który zapewnia ustawiczny rozwój kompetencji swoich pracowników.

Do naszego zespołu profesjonalistów poszukujemy obecnie osoby na stanowisko

ASYSTENT PRAWNY / PRAKTYKANT

Miejsce praktyki: Białystok

Poszukujemy: studentów II, III, IV, V roku prawa, a także aplikantów

Z naszej strony zapewniamy: indywidualne szkolenie wprowadzające, wdrożenie do zadań przy boku opiekuna praktyki, możliwość praktycznego poznania zagadnień prawnych z różnych dziedzin oraz uczestnictwo przy rozwiązywaniu ciekawych spraw, przyjazną atmosferę i elastyczne godziny pracy umożliwiające łączenie praktyki ze studiami. Po zakończeniu okresu praktyk istnieje możliwość przedłużenia współpracy.

W ramach praktyk zapewniamy Asystentowi Prawnemu/Praktykantowi możliwość: przygotowywania projektów pism przedsądowych oraz pism procesowych w sprawach prowadzonych przez Kancelarię, kontaktu z sądami, komornikami i innymi instytucjami; prowadzenia, przy wsparciu opiekuna praktyki, spraw na etapie postępowania sądowego i egzekucyjnego. Szczegółowe zadania będą dostosowane do potrzeb Kancelarii i predyspozycji Asystenta prawnego/Praktykanta.

 

kandydaci@poczta.onet.eu

Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi osobami.

W przesyłanej aplikacji zawierającej CV prosimy dopisać klauzulę ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji na potrzeby Kancelarii Radców Prawnych Bieluk i Partnerzy, z siedzibą w Białymstoku zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych ze zm.)”.